۹۰ درصد مشتریان از بالکن شیشه ای شناخت ندارند | بالکن شیشه ای چیست؟

خانه / شيشه بالكني / ۹۰ درصد مشتریان از بالکن شیشه ای شناخت ندارند | بالکن شیشه ای چیست؟

بالکن شیشه ای چیست؟ امروزه با پیشرفت تکنولوژی تمام عرصه های صنعت با پیشرفت چشمگیری روبرو شده است. هر روز در بخشی از صنعت، خلاقیت جدیدی پا به عرصه بازار می گذارد و رقابت را در بازار روز افزون می نماید.در بسیاری از موارد، محصولات جدید به شکل بهتری نیاز موجود را برآورده می سازند و رقیب جدی محصولات قدیمی تر می شوند.

باید به این نکته اشاره کرد که شیشه بالکن از جمله محصولات نوظهور در صنعت شیشه ساختمان می باشد. شیشه بالکن دارای کاربردهای گوناگونی می باشد. بعد از گذشت تقریبا یک دهه از ورود این محصول به بازارشیشه، تقریبا ۹۰درصد مشتریان شناختی نسبت به این محصول ندارند. چه بسا اگر می دانستند که چنین محصول کاربردی در این زمینه وجود دارد، بلاشک از آن در ساختمان خود استفاده می کردند.

بالکن شیشه ای چیست؟

بالکن شیشه ای چیست؟ از با کیفیت ترین یراق آلات کشور ترکیه مونتاژ می شود. سعی ما در برسام بالکن این است که سیستم بالکنی را به نحو شایسته ای در محل شما نصب نماییم.ما برای این منظور تیمی از نصابان خود را برای آموزش روانه کشور ترکیه و شرکت سازنده کردیم تا به نحو مطلوبی نصب این محصول را آموزش ببینند.

در طی سالیان اخیرتلاش های زیادی برای معرفی و شناساندن این محصول به مشتریان و هموطنان در سراسر کشورانجام گرفته ولی با این حال، خیل عظیمی از مشتریان و ایرانیان عزیربه طور واضح از عملکرد و کارایی این سیستم اطلاع ندارند.

برای اینکه پاسخ این سوال که بالکن شیشه ای چیست؟ را بدست اورید مقداری اطلاعات اولیه در مورد این محصول باید بدست بیاورید و تا حدی ذهن شما نسبت به این محصول روشن شود، سعی می کنیم تعدادی از خصوصیات این محصول را برای شما بازگو نماییم.

شیشه بالکن از شیشه هایی با ضخامت ۸ میلیمتر ساخته می شوند که باید همین جا اشاره کنیم که همگی شیشه ها فرآیند سکوریت شدن را پشت سر می گذارند و قدرت آنها در مقابل شکست افزایش می یابدو شیشه ها همگی شفاف هستند. ام اگر شما بخواهید که دید از بیرون را بگیرید می توانید از طرح های سندبلاست که انواع فراوانی هم دارد بهره ببرید. همینطور می توانید از شیشه های مات و ساتینا استفاغده کنید که هر کدام از این موارد ویژگی های قیمتی و زیبایی خاصی را به همراه دارد.

شیشه هایی که باید سکوریت شوند در کوره با فرآیند خاصی حرارت می بینند و بنابراین به راحتی قابل شکستن نیستند. سکوریت شدن باعث می شود که اگر براثر ضربه بیش از حد و یا اتفاقات ناگوار شیشه دچار شکست شد، قدرت برندگی نداشته باشد. پس با خیال راحت از آن استفاده می شود.

مشتریان اگر بدانند که با به کارگیری این محصول، می توانند همه شیشه های این محصول را به کناری جمع کنند و از طبیعت لذت ببرند، بسیار راغب خواهند بود که از این محصول استفاده نمایند. ما در این مطلب سعی کردیم دید کلی را در مورد این محصول برای شما ایجاد نماییم. امامطمین هستیم که سوالات زیادی در ذهن شما در رابطه با این محصول بوجود آمده است. برای اینکه به درک بهتری از این محصول برسید و پاسخ پرسش های خود را دریافت کنید، کافی است که با همکاران ما در  بخش فروش تماس بگیرید

همکاران ما در تلاش هستند که به درستی پاسخ پرسش های شما را بدهند و برای اینکه شما دید بهتری نسبت به این محصول پیدا کنید چند تا از تصاویر پروژه های انجام شده را برای شما ارسال می نمایند.

استراتژی شرکت بر این امر استوار است که در اولین فرصت کارشناس فنی شرکت در محل پروژه شما حاضر شود و توضیحات تکمیلی را برای شما بازگو نماید. باید خاطر نشان سازیم که بازدید برای شما هزینه ای را در پی نخواهد داشت و به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

منتظر تماس شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =

جهت مشاوره تماس بگیرید