خلاص شدن از شر گرد و غبار و فضولات پرندگان در بالکن

خانه / شيشه بالكني / خلاص شدن از شر گرد و غبار و فضولات پرندگان در بالکن

یکی از معضلاتی که صاحبان خانه های بالکن دار را آزرده خاطر می نماید همان گرد و غبار و فضولات پرندگان است که در بالکن جمع می شود و نمای زشتی را بوجود می آورد و بالکن را تبدیل به زباله دانی می نماید. هرچه بیشتر اینگونه بالکن ها را تمیز کنید، به سرعت به حالت قبلی برمی گردد و خستگی را به تن به جای می گذارد.

بسیاری از ساکنین خانه های بالن دار، علاقمند هستند که از بالکن منزل خوداستفاده بهتری نمایند. اما وجود این معضل همواره سدی را در برابر خواسته های آنها ایجاد می نماید.البته راه حل ساده برای حل مشکل این است که با ورق های پلی کربنات و یا شیشه ثابت، جلوی بالکن را ببندید. اما خیلی از افراد با این موضوع موافق نیستند و براین عقیده استوارند که با این روش، زیبایی و نمای ساختمان از بین می رود.از طرفیتمیز کردن نمای بیرونی ساختمان کار دشواری می باشد.

در این مقاله می خواهیم راه حل فوق العاده ای را برای خلاض شدن از شر گردو خاک و فضولات پرندگانبه شما پیشنهاد نماییم. باید گفت که در اروپا سالیان زیادی است که برای پوشش بالکن از محصولی به نام شیشه بالکن یا بالکن شیشه ای(شیشه سکوریت ریلی) استفاده می کنند. در ایران نیز این محصول نزدیک به یک دهه است که به بازار وارد شده، اما هنوز به عنوان محصولی جدید و نوپا قلمداد می شود.

خیلی از ایرانیان از وجود چنین محصول کاربردی آگاهی ندارند و این محصول با تمام تلاش هایی که در سالیان اخیر برای معرفی آن انجام شده، هنوز ناشناخته می باشد. این محصول می تواند معضل گرد و خاک و فضولات چرندگان را به طور کلی از بین ببرد. در عین زیبایی واحد مسکونی و نمای ساختمان را صدچندان نماید.از طرفی مشکل شیشههای ثابلت برای تمیز کردن نمای بیرونی آن را نخواهد داشت و می توان همه شیشه ها را در گوشه ای جمع و به راحتی هر دو سمت آن را تمیز کرد.

زمانیکه پانل های شیشه ای در کنار همدیگر قرار می گیرند ، کاملا آب بند می باشند، یعنی آب به داخل نمی آید و همینطور امکان نفوذ حشره و گرد و غبار به داخل گرفته می شود. شایان ذکر است که محصول دارای یراق کاملا ترکیه ای می باشد و همه همگی به مدت ۶۰ ماه از طرف گروه مهندسی برسام گارانتی می شوند. مضاف بر اینکه تا مادامی که سیستم در محل شما نصب باشد، شما از خدمات بعد از فروش رایگان بهره مند می شوید.

برای این سیستم می توان خصوصیات بی شماری را برشمرد. ضمن اینکه از این محصول می توان در فضاهای مختلفی استفاده کرد. ما در برسام بالکن بر این عقیده استواریم که این محصول به طور قطع می تواند مشکلات گفته شده در بالا را حلو فصل نماید. این گمان را بر اساس تجربیات سالها فروش و نصب این محصول و همینطور بازخوردی که از مشتریان گرفته ایم، عرض می نماییم. اگر شما هم با مشکلات بالا دست و پنجه نرم می کنید و بی صبرانه منتظررفع این مشکل هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از خدمات این محصول آگاهی حاصل فرمایید

ما با نصب صدها پروژه شیشه بالکنی می توانیم به شما این نوید را بدهیم که کادری مجرب در زمینه نصب و راه اندازی شما را همراهی خواهند کرد و شما با خیالی آسوده و برای سالیان طولانی می توانید از این محصول شگفت انگیز استفاده نمایید

بازدید از پروژه شما در اسرع وقت و به صورت کاملا رایگان و توسطز کارشناسان خبره انجام می شود. منتظر تماس شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =

جهت مشاوره تماس بگیرید