درباره ما

خانه / درباره ما

معرفی شرکت

گروه مهندسی برسام بالکن در سال ۹۳ تاسیس گردید. ما به خوبی در ابتدای راه به این امر واقف بودیم که بقا و حیات مجموعه در گروی بکارگیری نیروهای متعهد،متخصص و راضی و همینطور محصول با کیفیت و در نهایت رضایتمندی و اطمینان خاطر مشتریان گرامی می باشد.در طول مسیر سعی نمودیم میزان تخصص و مشتری مداری همکاران خود را بهبود ببخشیم. پر واضح است که شرکت‌هایی می توانند در بازار رقابتی امروز ادامه حیات دهند و به سودآوری برسند که اعتماد مشتریان خود را به همراه داشته باشند.

در بازار رقابتی شرکتی موفق خواهد بود که در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ؛ نیاز مشتریان را برآورده سازد.

در صنعت ساختمان متریال های گوناگونی می باشند که برای تکمیل فرآیند ساخت و ساز به کار گرفته می شوند. به همین دلیل شرکت های مختلفی برای اجابت به نیاز فعالان ساختمانی شکل گرفته اند. ما گروه شیشه ساختمان را برای ورود به این عرصه انتخاب نموده ایم و کوشش کردیم؛ محصولات با کیفیتی را روانه بازار نماییم.

به طور حتم بر این عقیده استواریم که مشتریان راضی می توانند کلیدی ترین عامل موفقیت و سودآوری ما باشند. چرا که تکرار خرید و معرفی ما به دیگران، از سمت مشتریان راضی و وفادار صورت می پذیرد. در طول راهی که طی می شود، تلاش داریم ، میزان تخصص و مشتری مداری همکاران خود را در بخش های فروش، کارشناسی و بازدید ، نصب و خدمات پس از فروش ارتقا دهیم.

ایمان داریم که در این راه می توانیم از توصیه ها و پیشنهادات مشتریان و مراجعه کنندگان گرامی در جهت ارتقا کیفیت محصول و روند کاری خود استفاده نماییم. مهمترین ایدئولوژی ما در این شرکت بر این استوار می باشد که کیفیت پایدار را فدای سود هنگفت کوتاه مدت نکنیم.

امیدواریم که بتوانیم مشاوران و راهنماهای خوبی برای شما باشیم.

جهت مشاوره تماس بگیرید