شیشه بالکن جمع شو

خانه / شیشه بالکن جمع شو

شیشه بالکن علاوه بر اینکه برای بالکن و تراس مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند به عنوان پوشش برای استخر،آلاچیق، روف گاردن و …. نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شاید شما برای اولین بار باشد که با چنین محصولی برخورد کرده باشید و تمایل داشته باشید که اطلاعاتی در مورد این محصول کسب نمایید. ما در این مطلب سعی می کنیم که به صورت مختصر ولی مفید، برخی از خصوصیات این محصول را بیان نماییم.

شیشه بالکن از آن دست محصولات می باشد که با اسامی مختلفی در بین شرکتها و مشتریان مورد خطاب قرار می گیرد. به عنوان نمونه به شیشه بالکن، شیشه ریلی، شیشه آکاردئونی، شیشه تاشو و ….گفته می شود.

بنابراین اگر درجاهای مختلف هر کدام از این نام‌ها را ملاحظه کردید، بدانید که همه در واقع در مورد یک محصول واحد و منحصر بفرد صحبت می کنند. حال به ذکر برخی از خصوصیات این محصول می پردازیم.

شاید برای شما جذاب باشد که بدانید، شیشه بالکن یا شیشه ریلی از تعدادی پانل شیشه ای متحرک تشکیل شده که همه آنها خاصیت جابجایی را دارا می باشند. این پانل های شیشه ای در طول ریل حرکت می کنند و به صورت قائمه در گوشه قرار می گیرند.

یکی از مزیت های دیگری که این محصول دارد این است که تمیز کردن این شیشه ها براحتی انجام می شود، چرا که دسترسی به هر دو سمت شیشه امکان پذیر است.

خصوصیت دیگر این محصول این است که کاملا ایمن می باشند، یعنی شیشه ها سکوریت می باشند. شیشه بالکن یا شیشه آکاردئونی دارا ی مزیت های دیگری نیز می باشد. لذا زمانیکه با کارشناسان ما در تماس باشید، به همگی آنها واقف می شوید. تمام اطلاعات فنی و ساختاری محصول از جانب کارشناس خبره برسام بالکن برای شما گفته می شود.

جهت مشاوره تماس بگیرید