تنها راه حل: استفاده از شیشه بالکن در تهران

خانه / شيشه بالكني / تنها راه حل: استفاده از شیشه بالکن در تهران

در حال حاضر استفاده از شیشه بالکن در تهران به تنها راه حل موجود برای استفاده بهینه از فضای بالکن یا تراس تبدیل شده است. البته باید اذعان داشت که منظور از تنها راه حل، اجبار برای استفاده از این محصول به خاطر عدم وجود محصولی دیگر نیست، بلکه برای پوشش بالکن یا تراس می توان از متریالهای مختلفی بهره گرفت اما تنها محصولی که می تواند بهتر از بقیه مثمرثمر واقع شود و مجموعه ای از ویژگی ها را در خود داشته باشد همانا شیشه بالکن می باشد.

در گذشته اکثر خانه ها حالت ویلایی داشتند و درآنها وجود باغچه و حیاط از واجبات و جزء لاینفک آنها به حساب می آمد. اما با گذشت زمان و رشد جمعیت به خصوص در کلان شهرها، فضای خانه ها کوچک شد و در حال حاضر تقریبا اثری از خانه های حیاط دار در شهر های بزرگ وجود ندارد. به هر حال ساکنین شهرهای بزرگ در پی این هستند که چیزی شبیه با خیاط را در منزل خود داشته باشند. برای واحدهایی که دارای بالکن هستند می توان این شبیه سازی را انجام داد. البته برای این کار باید بالکن به نحوی سازماندهی شود که امکان نگهداری گل و گیاه در آن وجود داشته باشد. یعنی گل ها از گزند سرما در امان بمانند.

تنها محصولی که مناسب این فضا می باشد، مخصوصا در تهران ، شیشه بالکن در تهران نام دارد. اگر بخواهیم بالکن را به صورت گلخانه درآوریم و در آن گل و گیاه نگهداری کنیم، این محصول می تواند کمک حال ما باشد.این سیستم با قابلیت هایی که دارد، می تواند راه گشا باشد.

شیشه بالکن در تهران می تواند از ورود آب بارن جلوگیری به عمل آورد و همینطور حشرات و پرندگان راهی به داخل پیدا نمی کنند. شاید شما هم مایل باشید که در بالکن بنشینید و با اعضای خانواده معاشرت نمایید. حال اینکه وقتی آلودگی صوتی و گرما و سرما شما را اذیت کند، عطای نشستن در بالکن را به لقایش می بخشید. امااگر در بالکن خود این محصول را نصب نمایید، به راحتی می توانید از کنار خانواده بودن در فضای بالکن لذت ببرید. این محصول تا ۷۰ درصد عایق صدا را برای شما تضمین می نماید.

از طرف دیگر کیفیت بالکن شیشه ای هم حایز اهمیت می باشد. مادرگروه مهندسی برسام، سیستم را با یراق آلات کاملا ترکیه ای مونتاژ و نصب می نماییم. باید این نکته را اضافه کنیم که آنچنان از کیفیت یراق آلات خود مطمین هستیم که آنها برای برای ۶۰ ماه گارانتی واقعی می نماییم.شیشه هایی که در این محصول استفاده می شود، دارای ضخامت ۸میل می باشد. البته همگی شیشه ها سکوریت شده می باشند. به عبارت دیگردر مقابل شکست مقاوم هستند.

باید گفت که شیشه های ۸میل سکوریت برسام بالکن کاملا سوپر کلییرهستند. شیشه ها به هیچ عنوان موج و برجستگی ندارند.همگی پانل های شیشه ای دارای چرخ هستند و به راحتی جابجا می شوند. پروفیل هایی که به عنوان ریل در این محصول استفاده می شوند دارای بهترین کیفیت و سنگینی مناسب می باشند. اگر پروفیل به کار رفته در محصول از جنس سبک باشد در  گذر زمان نمی تواند وزن شیشه ها را تحمل نماید و دچار ترک می شود و حوادث ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

برای اینکه تصاویر پروژه های نصب شده شیشه بالکن در تهران و در سراسر ایران را دریافت نمایید، می توانید با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید تا آنها شما را به طور کامل راهنمایی کنند و همینطور تصاویر را برای شما ارسال نمایند.

ما براین عقیده استواریم که اگر کیفیت مطلوبی را به شما ارایه نماییم، به طور حتم شما از مشتریان وفادار ما می شوید و ما را به دوستان، همکاران و همسایگان خود معرفی می نمایید که این خود بزرگترین و با کیفیت ترین کانال تبلیغاتی ما به حساب می آید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

جهت مشاوره تماس بگیرید