شیشه سکوریت ثابت یا شیشه تاشو ریلی

خانه / شيشه بالكني / شیشه سکوریت ثابت یا شیشه تاشو ریلی

شاید شما هم از آن جمله از مشتریان باشید که در دوراهی انتخاب شیشه سکوریت ثابت و یا شیشه تاشوی ریلی برای بالکن، آلاچیق ، روف گاردن و یا فضای دیگری، مردد مانده باشید.

ما در این مطلب سعی می کنیم که به صورت مختصر و به دور از اصطلاحات فنی ، توضیحاتی را بیان داریم ، تا شاید بتواند در تصمیم گیری شما موثر باشد.

همیشه اولین تصمیم برای پوشش بالکن، استخر، آلاچیق، روف گاردن، استفاده از شیشه سکوریت ثابت بوده است، اما استفاده از این محصول می تواند محدودیت هایی را ایجاد نماید. به عنوان مثال شیشه ها ی ثابتی که در طبقات بالایی استفاده می شوند، همیشه تمیز کردن نمای بیرونی آنها دشوار بوده، در حالیکه شیشه تاشوی ریلی به خاطر متحرک بودن، این مشکل را حل کرده، چرا که می توان پانل های شیشه ای این محصول را به کناری جمع کرد و هر دو سمت آن را تمیز نمود.

مورد دیگر این است که شیشه های ثابت همیشه فیکس هستند، یعنی اگر در بالکن یا آلاچیق از شیشه ثابت استفاده شود مسائلی را بوجود می آورند. به عنوان مثال در فصل بهار و تابستان که هوا مطبوع است ، نمی توان از فضای بیرونی استفاده نمود ، در حالیکه اگر شیشه تاشوی ریلی در مکان های فوق مورد استفاده قرار گیرد، به راحتی می توان شیشه های آن را به گوشه ای جمع کرد و از هوای بیرون لذت برد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که قیمت و هزینه نصب شیشه ثابت سکوریت کمتر از شیشه تاشوی ریلی می باشد. اما در مقابل مزیت ها و ویژگی هایی که شیشه تاشوی ریلی دارد، این تفاوت قیمت نیز را منطقی جلوه می دهد.چرا که شیشه تاشوی ریلی می تواند کارکرد بهتری داشته باشد.

ما در این مقاله نمی توانیم همه تفاوت ها و در ضمن ویژگی های هر کدام را مفصل تشریح کنیم، اما می توانیم پیشنهاد .دهیم که برای تصمیم گیری بهتر و سودمند، با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید‌.

جهت مشاوره تماس بگیرید