ویژگی های شیشه بالکن برسام

خانه / شيشه بالكني / ویژگی های شیشه بالکن برسام

ویژگی های شیشه بالکن برسام محصولی است که در سالیان اخیر در ایران مورد توجه قرار گرفته است. اگر چه در اروپا، سالیان زیادی است که این محصول مورد استفاده قرار می گیرد. بالکن شیشه ای را می توان اقلابی در عرصه شیشه و ساختمان قلمداد نمود.

یکی از خلاق ترین محصولات که می تواند کاربری چندگانه داشته باشد. هرچند که نام محصول، بالکن شیشه ای است و این معنی را به ذهن متبادر می سازد که فقط برای بالکن یا تراس کارایی دارد.اما در واقع از این محصول فوق العاده در عین حالی که برای بالکن و تراس استفاده می شود ، می تواند برای فضاهایی همچون روف گاردن،استخر،آلاچیق،پنت هاوس و … نیز به عنوان پوشش استفاده شود.

با این مقدمه می خواهیم ۴ تا از ویژگی های شیشه بالکن بارز این محصول را مرور نماییم:

اولین ویژگی فوق العاده این محصول همان متحرک بودن آن می باشد. حال متحرک بودن به چه معناست؟ در جواب این پرسش باید اذعان کنیم که محصول از تعدادی پانل شیشه ای به پهنای ۵۵ تا ۶۰ سانتی متر تشکیل شده، که این پانل ها این خصوصیت را داند که همگی به کناری جمع شوند. شما این اختیار را دارید که یک، دو،سه و یا همگی پانل ها را جمع کنید. بنابراین ملاحظه می فرمایید که چه قابلیت شگرفی را دارا می باشد. برای توضیح این قابلیت می توان اینگونه بیان نمود که به عنوان مثال در فصل بهار و تابستان که هوا مطبوع می باشد، می توانید همه پانل ها را در گوشه ای قرار دهید و از فضا لذت ببرید

در هنگام زمستان که هوا سرد و بارندگی شروع می شود می توانید پانل ها را ببندید. از نگاه دیگر این تاشو و متحرک بودن این نکته مثبت را به همراه دارد که دیگر تمیز کردن شیشه ها از بیرون مشکل نیست. شما می توانید به راحتی به هر دو سمت شیشه دسترسی داشته باشید.

دومین ویژگی منحصربفرد این محصول این می باشد که می تواند در تمام فضاهای هندسی اجرا شود. توضیح بیشتر اینکه، بسیاری از بالکن ها، صاف نیستند و دارای شکستگی می باشند. بنابراین شاید اجرای شیشه ثابت با دشواری هایی همرا باشد. اما بالکن شیشه ای با توجه به یراق آلاتی که در آن استفاده می شود، می تواند برای زوایای قايمه، هذلولی و … مورد استفاده قرار گیرد..

سومین ویژگی منحصربفرد این محصول، عایق صوتن و حرارت و همینطور آب بند بودن کامل آ می باشد.یعنی زمانیکه این محصول را در محیط خود نصب نمایید، می تواند برای شما ۷۰درصد  عایق صدا و گرما را ایجاد نماید. به عبارت دیگر از بالکن یا تراس به عنوان یک اتاق جداگانه استفاده کرد. ضمن اینکه زمانیکه سیستم بسته می شود، کاملا آب بند می شود و در زمانیکه بارش باران اتفاق بیفتد به هیچ عنوان آب به داخل نفوذ نمی کند. مضاف بر این که خشرات و گرد و خاک هم دیگر نمی تواند راهی به داخل پیدا نماید.

چهارمین ویژگی منحصربفرد بالکن شیشه ای برسام، یراق آلات این محصول می باشد.تمام یراق آلات استفاده شده در این محصول با کیفیت و ساخت کشور ترکیه می باشد. ما در برسام شیشه بالکنی را با یراق آلات الیز و گلد ترکیه مونتاز می نماییم. برای اطمینان خاطر مشتریان از لحاظ کیفیت و ماندگاری یراق آلات، ۵سال گارانتی را برای آنها ضمانت می نماییم.

در این مطلب سعی کردیم که برخی از ویژگی های شیشه بالکن برسام را به اختصار برای شما بازگو نماییم. اما این محصوا دارای ویژگی ها و کارایی های متعددی می باشد که در این مقاله مجال بازگو کردن آنها فراهم نبود. برای اینکه با نمونه های بیشتری از پروژه های ما آشنا شوید و تصاویر آن را دریافت نمایید، لطفا با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =

جهت مشاوره تماس بگیرید