شیشه کشویی

از تولید تا اجرای پروژه های شیشه کشویی در سراسر کشور

از تولید تا اجرای پروژه های شیشه کشویی در سراسر کشور

درب شیشه ای کشویی

درب کشویی شیشه ای دستی یا درب شیشه ای ریلی یکی دیگر از عناصر مهم و پرکاربرد در فضاهای داخلی و خارجی منازل مسکونی،تجاری،اداری و … محسوب می شود. این نوع درب ها گزینه ی بسیار مناسبی برای فضای کوچک است زیرا حداقل فضا را اشغال میکنند.
درب ها اصلی ترین نقش را در حفظ امنیت و زیبایی ساختمان ایجاد می کنند زیرا آن ها وظیفه دعوت کنندگی و شاخص بودن یک فضای معماری را برعهده دارند.

برسام مجری0 تا100 پروژه های درب شیشه ای کشویی

برسام بالکن، شما را برای یک انتخاب خاص با هزینه بسیار مناسب راهنمایی میکند، این درب ها فقط به صورت دستی بازوبسته میشوند اما شرکت ساختمانی برسام تفاوتهایی به نسبت بقیه همکاران دارد از جمله اینکه پروفیل های ریلی ما فوق العاده مستحکم هستند و دچار سایش نمیشوند و دوما قلطک های مقاوم و مخفی از جمله تفاوت های ماست.

چرا درب کشویی شیشه ای ؟

درب های کشویی شیشه ای به علت اشغال فضای کمتر همواره یکی از پرمصرف ترین درب ها در فضای کوچک و یا جداسازی فضا ها از یکدیگر می باشند ، درب کشویی دستی یک گزینه ی مناسب برای منازل جهت تفکیک فضای ناهار خوری ، نشیمن، پذیرایی ، هال ، شیشه مغازه ، پارتیشن شیشه ای و  سایر مکان هایی که نیاز به عرصه بندی دارند می باشد که علاوه بر تفکیک فضایی باعث ایجاد یک سطح دکوراتیو در فضا نیز می شوند.

از دیگر مزایای درب های کشویی که در دکوراسیون داخلی که ویژگی محسوب می شود اجرا به صورت شفاف ، مات ، نیمه مات ،راه مات و سندبلاست می باشد به همین جهت برای ادارات و اماکن عمومی پیشنهاد می شود و همچنین از این شیشه ها به عنوان شیشه سکوریت بالکن نیز استفاده میشود.

Rate this page
مشاوره رایگان: 02125917118