درب شیشه ای اتوماتیک

از تولید تا اجرای پروژه های درب شیشه ای در سراسر کشور

از تولید تا اجرای پروژه های شیشه کشویی در سراسر کشور

درب شیشه ای اتوماتیک

ظرافت در طراحی و ساخت , استفاده آسان , کیفیت بالا , از جمله پارامتر های لازم برای تولید , نصب و اجرای درب های شیشه ای میباشد. نقش موثر این سازه در کنترل شرایط، تهویه مطبوع و حفظ برودت داخلی , هر روزه بر مصرف کنندگان این سازه می افزاید.

سیستم های زیادی در بازار ایران وجود دارد و اکثر سیستم ها از کیفیت خوبی برخوردار است ولی مهم تر از اپراتور، شرکتی است که شما از آن خرید انجام می دهید تا در طول عمر استفاده از این دستگاه به شما گارانتی دهد و خیال شما برای استفاده از این درب راحت و آسوده باشد. همچنین بالکن های شیشه ای نیز در این جنس سکوریت تولید میشوند.

برسام مجری0 تا100 پروژه های درب شیشه ای اتوماتیک

برسام بالکن، شما را برای یک انتخاب خاص با هزینه بسیار مناسب راهنمایی میکند، این درب ها فقط به صورت دستی بازوبسته میشوند اما شرکت ساختمانی برسام تفاوتهایی به نسبت بقیه همکاران دارد از جمله اینکه پروفیل های ریلی ما فوق العاده مستحکم هستند و دچار سایش نمیشوند و دوما قلطک های مقاوم و مخفی از جمله تفاوت های ماست.

چرا درب شیشه ای اتوماتیک ؟

درب های شیشه ای اتوماتیک در دو مدل کشویی و لولایی قابل استفاده در مراکز عمومی و خصوصی مانند: هتل، فرودگاه، پاساژ و فروشگاه ها می باشد.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای را میتوان برای سهولت در تردد عابرین، زیبایی، ارتقا سطح مقبولیت اماکن مورد استفاده و جلوگیری از اتلاف انرژی نام برد. 

باز و بسته شدن سریع و به موقع درب اتوماتیک شیشه ای، درز بندی کامل و استفاده از قطعاتی که ضریب انتقال انرژی پایینی را دارا هستند. و میزان مصرف برق بسیار پایین اپراتور، موجب کاهش مصرف انرژی می شود.

 

Rate this page
مشاوره رایگان: 02125917118