کابین دوش

از تولید تا اجرای پروژه های کابین دوش در سراسر کشور

از تولید تا اجرای پروژه های شیشه کشویی در سراسر کشور

کابین دوش حمام

امروزه با توجه به کوچکتر شدن فضای زندگی استفاده از کابین دوش برای استفاده بهینه از حداقل فضا حائز اهمیت است. البته برخی بنا به سلیقه و معیارهای زیبایی خود از کابین دوش استفاده می‌کنند و در فضاهای بزرگ و حمام‌ها نیز از آن بهره‌مند می‌گردند. در واقع امروزه بخش‌بندی فضای در اختیار ما به بهره‌وری هرچه بیشتر از محیط و زیبایی بیشتر محل زندگی کمک می‌کند.

یکی از راه های داشتن سرویس حمام لوکس خرید کابین دوش حمام shower cabin می باشد، در واقع با خرید کابین دوش حمام شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

اولا با نصب کابین دوش شیشه ای در حمام فضای شیک و لوکسی ایجاد کنید ثانیا در حمام هایی که کابین شیشه ای استفاده می شود بقیه محیط حمام  تمیز می ماند

برسام مجری0 تا100 پروژه های کابین دوش

برسام بالکن، شما را برای یک انتخاب خاص با هزینه بسیار مناسب راهنمایی میکند:

انواع کابین دوش

کابین دوش ساده

منظور از کابین دوش در واقع یک فضای بسته هست که جلو و درب ها شیشه ای می باشد و پشت اکثرا ورق اکریلیک می باشد. کابین دوش ها برحسب آپشن هایی که دارند ساده یا مجهز گفته می شود.

کابین دوش های ساده معمولا دارای دوش سقفی، دوش دستی، و روشنایی می باشند و به همین دلیل کابین دوش ساده ارزان ترین نوع کابین دوش مسقف است.

کابین سونا بخار و جکوزی دار

اگر بر روی کابین دوش ساده سیستم و تجهیزات سونا بخار و جت های ماساژور نصب شود کاربرد خیلی بیشتری نسبت به کابین دوش ساده خواهد داشت به این دو کابین ها، کابین دوش مجهز به سونا بخار گفته می شود که زیر این کابین ها اکثرا جکوزی هم نصب می شود و شما موقع استفاده از کابین سونا می توانید از امکانات وان جکوزی دار هم استفاده کنید.

کابین دوش اتاق خواب

اگر می خواهید داخل اتاق خواب محلی برای دوش گرفتن درست کنید خرید کابین دوش و سونا بخار بهترین گزینه می تواند باشد. کابین دوش اتاق خواب با توجه به اینکه یک فضای کاملا بسته می باشد دیگر نیازی به عایق کردن و یا کاشی کاری نیست و برای نصب کابین دوش در اتاق خواب فقط کافی است یک چاه تخلیه زیر کابین و آب سرد و گرم داخل اتاق خواب داشته باشید.

 

Rate this page
مشاوره رایگان: 02125917118