کرکره برقی

از تولید تا اجرای پروژه های کرکره برقی در سراسر کشور

از تولید تا اجرای پروژه های شیشه کشویی در سراسر کشور

کرکره برقی

کاربردهای اصلی کرکره برقی پارکینگ

امروزه با توجه به فراگیر شدن انواع درب اتوماتیک پارکینگ ، بسیاری از ساختمانها روی به استفاده از کرکره برقی بعنوان درب برقی پارکینگ آورده اند. کرکره برقی درب پارکینگ را در سه فاز می توانیم مورد بررسی قرار دهیم:

  • درب کرکره ای پارکینگ ساختمان در حال ساخت
  • تعویض درب فعلی پارکینگ با کرکره برقی
  • درب دوم زیر پایلوت ساختمان های شمالی

انتخاب تیغه کرکره درب پارکینگ

بررسی میزان تردد

کرکره برقی پارکینگ تردد بسیار بیشتری از مغازه و… دارد، پس باید تیغه تحمل تردد بالا را داشته باشد و در اثر تردد بالا زود خراب نشود

برسی میزان صدای کرکره

در ساختمانهای مسکونی معمولاً صدای ایجاد شده توسط کرکره برقی خیلی مهم است و با توجه به باز و بست زیاد باید از تیغه های خیلی کم صدا استفاده شود.

بررسی وزن کرکره برقی

با توجه به باز و بست زیاد کرکره پارکینگ بهتر است از تیغه هایی با وزن کمتر استفاده شود تا به موتور زیاد فشار نیاید.

برسام مجری0 تا100 پروژه های کرکره برقی

برسام ، شما را برای یک انتخاب خاص با هزینه بسیار مناسب راهنمایی میکند:

کرکره‌های برقی پارکینگ

این نوع از کرکره‌های برقی باعث بالا رفتن امنیت و ایمنی در پارکینگ‌ها می‌شوند. درب‌های پارکینگ کرکره ای نیاز به فضای زیادی ندارند و هنگام باز شدن زیر سقف جمع می‌شوند که این موضوع باعث افزایش فضای تردد برای ساکنین می‌شود. باز و بسته شدن این کرکره‌ها به وسیله‌ی ریموت صورت می‌گیرد و اتوماتیک هستند. از آنجایی که این توع از کرکره‌ها در طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی موجود هستند امکان هماهنگ کردن طرح و شکل آنها با نمای ساختمان وجود دارد. تیغه‌های کرکره‌ برقی پارکینگ انواع مختلفی دارند که آنها را به ترتیب از بی‌صدا ترین تا کم‌صدا‌ترین مرتب کرده‌ایم: کرکره‌های برقی غضروف‌دار، کرکره‌های برقی پلی‌کربن شفاف، کرکره‌های برقی آلومینیوم.

 

کرکره‌های برقی مغازه و فروشگاه

برای درب مغازه‌ها و فروشگاه‌ها می‌توان از انواع کرکره‌های برقی استفاده کرد. تیغه‌‌ای که در کرکره‌های برقی مغازه‌ها استفاده می‌شود عمدتا تیغه‌ی آلومینیوم است. برای دوام بالاتر و صدای کمتر بهتر است که در این تیغه از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم استفاده شود.

کرکره‌ برقی پنجره

مهم‌ترین قسمت کرکره‌های برقی پنجره تیغه‌ی آن است که در اغلب اوقات به رنگ سفید می‌باشد و در واقع قیمت کرکره‌ برقی پنجره نیز به تیغه‌ی آن بستگی دارد. این تیغه دو نوع مختلف دارد که شامل تیغه‌ی کرکره‌ی برقی فوم‌دار و تیغه‌ی کرکره‌ی برقی شفاف می‌باشد. موتوری که در این کرکره‌ها استفاده می‌شود نیز انواع مختلفی دارد که هرکدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. به طور مثال از موتور توبولار می‌توان در پنجره‌های دوجداره استفاده کرد.

Rate this page
مشاوره رایگان: 02125917118